Sales

About Us

Febric

On-Line Store

Tā radās SIA Rmēbeles...

 

    Viss sākās apmēram pirms 20 gadiem vienā foršā vietā Latgalē, ko sauc par Auleju. Bija 3 labi draugi, kuri visu darīja kopā. Gājām uz skolu, no skolas, darbojāmies, darījām blēņās, vēlāk kopā gājām arī meitās... 

   Gāja laiks, pieaugām, dzīve visu lika savos plauktos. Katram savs darbs, sava ģimene, sava dzīve. Visiem pēkšņi uz galvas „uzkrita” Pasaules ekonomiskā krīze... Noteikti arī Jums. Bija jādomā, ko darīt tālāk.

Šobrīd Jānis ir Anglijā, taču mēs divi – Raivis un Arnis - pretojamies par visām varītēm un mēģinām pierādīt, ka arī Latvijā mēs varam strādāt un dot darbu arī citiem. Cerams, ka „100 gudrās galvas” attapsies un sāks domāt arī par tiem, kas vēl nav paspējuši aizbraukt. 

Bet tagad nopietni...

Mūsu misija ir radīt skaistas, ērtas un kvalitatīvas mīkstās mēbeles par atbilstošu cenu, kas Jums ir ne tikai gaumīgi interjera, bet arī viegli un parocīgi ikdienā lietojami priekšmeti, kas Jūs sajūsmina un sniedz baudu, tās izmantojot. Mēs vēlamies pierādīt, ka arī Latvijā ir iespējams saražot kvalitatīvas mēbeles salīdzinot ar importa mēbelēm. 

„Rmēbeles” sevī ietver: Ražošana Remonts Restaurācija Roku darbs.

Raivis - viens no dibinātājiem - jau ilgu laiku darbojas mīksto mēbeļu jomā, izstrādājot gan jaunas mēbeles, gan veicot remontu un restaurējot vecas, bet klientiem mīļas mēbeles. 10 gadu laikā ir uzkrāta ļoti liela pieredze visos mēbeļu ražošanas posmos. Strādājot par ražošanas vadītāju vairākos uzņēmumos, radās doma par savu uzņēmējdarbību – mīksto mēbeļu ražošana un remonts.

Mēs esam par produkta kvalitāti - izmantojam augstvērtīgus izejmateriālus (tikai kaltēts koks, finieris, vācu atsperes, furnitūra, audumi un ādas no Amerikas, Itālijas, Beļģijas un Turcijas) un esam kategoriski pret lētu un nekvalitatīvu izejmateriālu izmantošanu ražošanā. 

Komandā strādā profesionāļi (drēbnieki, šuvēji, galdnieki un tapsētāji) ar lielu iepriekšēju pieredzi mīksto mēbeļu ražošanā, kas ļauj izpildīt arī sarežģītākus pasūtījumus, piemēram, dīvāna izgatavošana pēc fotogrāfijas vai skices, autosalona pāršūšana, jahtu koju restaurācija, moto piederumu (sēdekļu, somu utml.) restaurācija. Esošās iekārtas un meistaru pieredze ļauj izpildīt dažādus šūšanas pakalpojumus (spilveni, dekoratīvie elementi, dīvānu pārvalki, utml.) Mēs varam sašūt arī izpletni☺!

Augstvērtīgi izejmateriāli + Rūpīga produktu izstrāde = KVALITĀTE

Jūsu vēlmes mums ir pirmajā vietā, un mums ir svarīgi, lai Jūs pie mums atgrieztos ar jaunām idejām, sarežģītiem un interesantiem pasūtījumiem!

 

 

Aicinām Jūs uz sadarbību!