PAR MUMS

MŪSU STĀSTS

Raivis Stepiņš:

Savu mēbeļnieka karjeru es uzsāku 16 gadu vecumā, sākot strādāt SIA “Kristbergs” galdniecībā par mācekli lakošanas cehā. Veicot savus darba pienākumus es visu laiku vēroju meistarus galdniecībā, kuri izpildīja dažādas sarežģītības pasūtījumus, tādējādi vienmēr skatoties mācījos, kas un kā ir jādara, kā darbus var paveikt ātrāk un efektīvāk.

 

Uzkrājot zināšanas pavērās jaunas iespējas strādāt par mēbeļu galdnieku uzņēmumā “SAV D”. Šajā firmā bija līdzīgi – strādājot par galdnieku pievērsu uzmanību meistaru darbam, kas tapsēja mīkstās mēbeles. Nekautrējoties prasīju visādus jautājumus, kāpēc tā vai kāpēc šitā… Nepagāja ilgs laiks, ka es jau sāku strādāt pie mēbeļu tapsēšanas. Tādējādi ieguvu ļoti vērtīgu pieredzi, kas noder vēl šobrīd.

 

Pagāja laiks un man pavērās iespēja attīstīt mīksto mēbeļu ražošanu SIA “VLAS”. Satiekoties ar īpašnieku, viņš man jautāja, vai es protu uztaisīt dīvānu, es atbildēju apstiprinoši. Jau otrajā dienā man bija nopirkta šujmašīna, citi nepieciešamie instrumenti un materiāli. Sacīts – darīts! Man bija viņam jāizgatavo dīvāna paraugs. Šūt es tajā brīdī vēl nemācēju, tikai biju redzējis kā to dara, bet atkāpties man vairs nebija iespējas, jo es biju pateicis, ka varu to izdarīt… Tā nu es vairākas dienas un naktis pavadīju, mācoties šūt… galu galā dīvāns bija sašūts un satapsēts – vienā vārdā “Gatavs!”. Priekšnieks darbu pieņēma tā nu es jau ražoju dīvānus patstāvīgi… Tad bija jāņem darbā gan galdnieks, gan tapsētājs, gan arī šuvējs un es jau varēju uzraudzīt procesu…

 

Pēc kāda laika nāca jauni piedāvājumi no citiem mēbeļu ražotājiem, bet tobrīd es jau tiku uzrunāts kā ražošanas vadītājs. Tobrīd man bija 25 gadi, bet es jau biju atbildīgs par visa ražošanas procesa organizēšanu un sekmīgu izpildi.

 

Tad vienā brīdī man likās, ja es organizēju visu to procesu kādam citam, kāpēc gan cilvēki nevarētu strādāt manā labā un ražot tādas mēbeles, kuras man patīk. Bet stāsts nav tik vienkāršs… Lai izveidotu ražotni ir nepieciešami naudas līdzekļi, kuri man tobrīd bija ierobežotā skaitā. Tā nu es ņēmu kredītu, lai nopirktu pats savu šujmašīnu un citus instrumentus. Pirmos savus dīvānu es izgatavoju vecmammas garāžā. Šujmašīna, figūrzāģis, āmurs un citi primitīvi instrumenti… tā tapa pirmie Rmēbeles dīvāni.

 

Pēc gada strādājot kā pašnodarbinātais es jau īrēju 30m2 telpas VEF teritorijā, vēl pēc gada 80m2. Tad manai komandai pievienojās Arnis un mēs dibinājām SIA “Rmēbeles”. Šobrīd mums ir 500m2 telpas. Mums ir savs mīksto mēbeļu veikals. Tāds īsumā ir stāsts par manām darba gaitām gandrīz 15 gadu garumā.

 

Lai gan mēs esam salīdzinoši jauns uzņēmums, taču mūsu komandā ir profesionāļi ar lielu iepriekšējo pieredzi gan mīksto mēbeļu ražošanā, gan arī restaurācijā, tāpēc varam paveikt šķietami nereālus projektus, piemēram, dīvāna izgatavošanu pēc fotogrāfijas vai skices, autosalona pāršūšanu, jahtu koju restaurāciju, moto piederumu (sēdekļu, somu utml.) restaurāciju.

 

Esošās iekārtas un meistaru pieredze ļauj izpildīt dažādus šūšanas pakalpojumus. Mēs varam sašūt arī izpletni! 🙂

0
Apmierinātu klientu
0
Kafijas ar klientiem
0
Neapmierināti klienti
0
Pabeigti projekti

Vēlies ar mums sazināties?

Nepiciešama konsultācija, ir neatbildēts jautājums, vēlies atstāt atsauksmi, ir kāda sūdzība vai vēlies sadarboties? Mēs labprāt uzklausīsim Tevi!

SAZINĀTIES
RĪGA
Artilērijas iela 45/47
+371 286 11 285
info@rmebeles.lv